modellife üyelik
 • Piaff Networking
  Piaff Networking
  Piaff Networking bayanlara evde kendi işinin patronu olma fırsatı sunuyor.
 • Evde Kendi İşinizi Kurun
  Evde Kendi İşinizi Kurun
 • Forivia ile Kendi İşinin Patronu Ol
  Forivia ile Kendi İşinin Patronu Ol
 • Ürünlerimiz Kategorimizi İnceleyin
  Ürünlerimiz Kategorimizi İnceleyin
  Modellife ürünleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için ÜRÜNLERİMİZ kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ersağ ile Evde Kendi İşinizin Patronu Olun

0

Ersağ ile evde kendi işinizi kurarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Bu makalemizde sermayesiz iş fikri olan Ersağ hakkında bilgilere ulaşacaksınız.

Ersağ tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir ağ pazarlama firmasıdır. Ersağ’da üyelik ücretsizdir. Herhangi bir devam zorunluluğu bulunmayan Ersağ ile evde kendi işinizi kurabilirsiniz. Ersağ iş planına göre sadece kendi işinizi kurmakla kalmaz, tüm kazançlarınızı ve işinizi miras olarak da bırakabilirsiniz. Yani biz Ersağ’da sadece bugün için değil, aynı zamanda gelecek için de çalışıyoruz. Şimdi Ersağ işinden nasıl para kazanacağınıza gelelim…

Ersağ’ın kazanç planı herkese göre bir iş kapısı açmaktadır. Sizler bu fırsatı nasıl değerlendireceğinize kendiniz karar verecek ve özgür çalışma sistemi sayesinde kimseden zam beklemeden çalışmalarınız ve gösterdiğiniz efor oranında kazanca ulaşabileceksiniz.

Sıcak Satış Kazancı: Ersağ ailesine katıldığınızda katalogla ürün satışı yaparak anında para kazanabilirsiniz. Üstelik Ersağ’da ulaşacağınız üyelik derecelerine göre de sıcak satış karınız artmaktadır. Sıcak satış karı işlemi diğer bir çok firmadan farklı ve daha kazançlı olduğu için bu maddeyi biraz daha açalım ve daha sonra Ersağ işinin diğer kazanç sistemlerine geçelim…

Sıcak satış karı bilindiği gibi tüm network marketing firmalarında katalog ile çevrenize bir ürün satmanız ve firmadan ürünü daha ucuza alıp aradaki kâr marjını direkt olarak kazanmanız anlamına gelir. Ersağ da elbette bu şekilde kazandırır. Ancak Ersağ firmasının farkı, ulaşacağınız üyelik derecelerinde bu sıcak satış kârınızın daha fazla olması ve giderek artmasıdır. Bunu basit bir örnek ile açıklayalım.

Firmaya üye oldunuz ve satışlarınızı daha da arttırmak için ürün siparişi vermeye, yani ürünlerden bazılarını denemeye karar verdiniz. 100TL’lik bir sipariş verdiniz ve daha şimdiden %10 kariyerine ulaştınız bile. Artık ürünler size %10 indirimli gelecek. Bu durumda ürünleri ortalama 91,8TL’ye alır, 125TL’ye satarsınız. Elbette ersağ bununla yeterli kalmayacak ve her 100TL’lik siparişinize bir de hediye seçme hakkı sunacaktır. Ortalama 35TL’lik de hediye ürün kazandınız. İsterseniz bu hediye ürünü de 35TL’ye satarsınız. Böylece bu kadar küçük bir siparişten bile 68,2TL kazanırsınız. Bu yüksek kar marjının daha da fazla artacak olması, Ersağın kalitesini belli eden işaretlerden biridir.

Peki diğer üyelik derecelerine yükselince aynı ürünleri ne kadara alırsınız?

%15 kariyer basamağında bu ürünleri 100TL’ye değil, 87,7TL’ye alırsınız ve 125TL’ye satarsınız. Yine +35TL’lik ürün hediyeniz de elbette vardır.

%21 kariyer basamağında bu ürünleri 100TL’ye değil, 82,78TL’ye alırsınız ve 125TL’ye satarsınız. 35TL’lik hediyeyi yine alırsınız.

%27 (Öncü Yardımcısı) kariyer basamağında bu ürünleri 91,8TL’ye değil, 77,86TL’ye alırsınız ve 125TLye satarsınız. 35TL’lik hediyenizi hatırlatalım.

%33 (Öncü) kariyerinde bu ürünleri 100’TLye değil, 72.94TL’ye alırsınız ve 125 TL’ye satarsınız. 35TL’lik hediyenizi seçmeyi de unutmayın…

Görüldüğü gibi Ersağ, sizi ödüllendirerek üyelik derecelerinde ulaştığınız tüm kazançlara ek, sıcak satış karınızı da artırmakta. Peki Ersağ için sıcak satış karı yeterli mi? Elbette Ersağ işinden çok daha fazla kazanabileceğiniz ekip prim kazanç sistemi de mevcuttur. Ekip prim kazanç sistemini bilmeyenler için kısaca özetleyelim.

Ersağ işinde ilk 100TL’lik sipariş verdiğinizde %10 kariyer basamağına yükseldiniz. Bununla birlikte artık siz de ekip kurma hakkına sahip oldunuz. Yani çevrenizdeki kişileri yada internet üzerinden tanımadığınız kişileri kendi referansınızla sisteme üye yaparak hem onların kazanmasını sağlayacak, hem de Ersağ sisteminden extra primler de kazanabileceksiniz. Ekip Prim kazanç sistemi olarak adlandırılan bu kazançlar sizin için sürekli bir gelir oluşturacak ve ürün satışı yapamasanız bile Ersağ gelirleriniz artarak devam edecek.

Peki ekip prim kazanç sisteminde üyelerinizin satışlarından %kaç prim kazanacaksınız? Bunu örnek bir tablo ile görelim:

%10 KARİYER
%10 Basamağında

%15 KARİYER
%15 Basamağında
%21 KARİYER
%21 Basamağında
ÖNCÜ YARDIMCISI
%27 Basamağında
ÖNCÜ
%33 Basamağında
Yeni üyeden %10  Yeni üyeden %15  Yeni üyeden %21  Yeni üyeden %27  Yeni üyeden %33
 – %10 Kariyer’den %5 %10 Kariyer’den %11 %10 Kariyer’den %17 %10 Kariyer’den %23
 – %15 Kariyer’den %6 %15 Kariyer’den %12 %15 Kariyer’den %18
 – %21 Kariyer’den %6 %21 Kariyer’den %12
 –  –  – Öncü Yardımcısı’ndan %6

 

Kariyer basamaklarından bahsettik ancak aklınızdaki soru eminim bu kariyer basamaklarına nasıl çıkıldığıdır… O halde şimdi nefesinizi tutun. Ersağ kariyer basamakları aşağıdaki gibidir.

%10 KARİYER : İlk 100 TL siparişinizle bu kariyere yükselirsiniz. Artık ürünleri %10 indirimli alma ve %25 satış karıyla satma hakkınız var.

%15 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 1.550.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi %15 KARİYER’ine çıkarıyor.Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %15 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %15 pirim kazanırsınız.Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER olduğu için ara fark olan %5 kazanırsınız.

%21 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 3.050.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi %21 KARİYER’ine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %21 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %21 pirim kazanırsınız.Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan %11 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER’deki üyenizden de % 6 kazanırsınız.

ÖNCÜ YARDIMCISI (%27): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 6.050.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ YARDIMCISI kariyerine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %27 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %27 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan % 17 kazanırsınız. , Yine %15 KARİYER’deki üyenizden % 12 , %21 KARİYER’deki üyenizden de %6pirim kazanırsınız.

ÖNCÜ (%33): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 10.050.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ kariyerine çıkarıyor.Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %33 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %33 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan %23 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER’deki üyenizden % 18 pirim, %21 KARİYER’deki üyenizden % 12 pirim, ÖNCÜ YARDIMCISI üyenizden de % 6 pirim kazanırsınız.

Üyelerinizden ÖNCÜ seviyesine yükselerek sizden kopan kollarınızdan da 1.ci nesil ÖNCÜ’lerden %6 Pirim,  2.ci nesil ÖNCÜ’lerden %4, 3.cü nesil ÖNCÜ’lerden %2 almaya devam edersiniz.

Ersağ işinde kazançta sınır yok. Gelin, bu işte bizimle birlikte siz de kazanın. Ücretsiz üyelik avantajından yararlanmak için aşağıdaki butonu tıklayın ve siz de hemen Ersağ Ailesine katılarak anında kazanmaya başlayın.

ERSAĞ ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

 

Leave A Reply