Ev hanımları evde ek iş ararken son zamanların popüler iş fırsatı olan katalogla satış işine oldukça yoğun bir ilgi göstermekte. Özellikle Türkiye pazarında tekstil sektörünün katalogla satış işine girmesi ile birlikte kaliteli firma arayışları giderek artış gösterdi. 36 yıllık tecrübesi ile Anıl İç Giyim katalogla satış işine girince tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sektördeki kalitesini tüm kullanıcılar bildiği için de daha başlamadan güvenebileceği bir firma olması sektördeki hızlı yükselişini sağladı. Anıl iç giyim, piaff networking ismi ile katalogla satış işine girerken güçlü alt yapısı ile de ev hanımlarının aile bütçelerine ciddi katkı sağlamalarına yardımcı oluyor. Kurulduğu günden beri prim ödemelerinde bir aksaklık yaşatmamasının sebebi elbette üretici firma özelliği ve yıllardır bilinen güçlü alt yapısı. Son dönemde bu özellikleriyle profesyonel network marketerların da ilgisini toplayan piaff ile 5 kademeden oluşan prim sistemi, yüksek sıcak satış kazancı, kariyer sistemi bonusları gibi bir çok kazanç fırsatı ile siz de kazanmaya başlayabilirsiniz.

Piaff networking ücretsiz üyelik sistemi ile hemen üyeliğinizi başlatabilir ve bugün kazanmaya başlayabilirsiniz. Piaff’da üyelik ücreti yok. Sadece başlangıçta katalog istiyorsanız taşıma bedeli olan 5TL’yi ödeyerek anında siz de kazanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Üye Olurum?

BURAYI tıklayarak hemen üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz. Piaff Networking üyelik sayfasından hemen ücretsiz üyeliğinizi başlatıp, katalogunuzu edindikten sonra ilk satışınızı gerçekleştirip anında %40 civarı kazanç elde edebilirsiniz.

 

 

 

Piaff Networking Resmi Web Sitesi: http://www.piaffnetworking.com/