Forivia network marketing işi ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Evde kendi işinizi kurmak ve çalıştığınız ölçüde para kazanmak istiyorsanız forivia iskur.gen.tr tarafından tavsiye edilen bir network marketing firmasıdır. Forivia’ya üyelik ücretsizdir. Şimdi forivia işinde nasıl para kazanabileceğinizi ve nasıl kendi işinizi kurabileceğinizi adım adım anlatacağız.

Klasik ticaret döngüsü ile network marketing ticaret döngüsü farkını mutlaka duymuşsunuzdur. Ancak anlatıma bu şekilde başlamazsak işin genel mantığını anlamanız elbette biraz daha zor olacaktır.

networkmarketing

Klasik ticaret sisteminde bizler hangi grupta olursa olsun bir ürünü satın alırken bu ürüne ülke temsilciliği, il temsilciliği, toptancı, mağaza, reklam gibi bir çok aşamadan geçerek ulaşıyoruz. Elbette her aşamada ürün fiyatı artarak elimize ulaşıyor. Network marketing sistemlerinde ise ürün direkt üretici firmadan temsilcilere ulaşıyor. Temsilciler isterlerse bu ürünleri kendilerine ucuza satın alıyor, isterlerse bir katalog yardımı ile çevresine satış gerçekleştirerek ek gelir elde ediyor. Network marketing’in ilk doğuşu bu şekilde başladı. O zamanlar doğrudan satış (direct selling) ismi ile anılan bu sektörde tek kazanç bu şekildeydi. Ancak elbette teknolojinin gelişmesi ile birlikte kazançların da çok daha yüksek olabileceği ve insanların evde kendi işini kurmasının mümkün olabileceği bulundu. Bununla birlikte bir ağ (network) sistemi geliştirilmeye başlandı.

Network marketing’in ilk adımı olan ağ sisteminde sadece ürünleri değil, işinizi de başkalarına önerebiliyorsunuz. Bununla birlikte elbette şirketin satış ciroları ciddi bir şekilde artış gösteriyor. Şirket de bunun karşılığında ekibinizin büyüklüğüne göre size prim ödemeye başlıyor.

Network marketing sistemin günümüz modern sistemi ise sadece sizin yaptığınız üyelerden değil, bir ekip olarak sizin üyelerinizden, üyelerinizin üyelerinden ve hatta onların üyelerinden bile kazanç elde etmenizi sağlıyor. Çünkü hangi kademenizde olursa olsun şirketin o üyeye ulaşması sizin sayenizde olmuştur. Bu yüzden muhakkak hakedişinize göre primlerden de kazanmanız gerektiği düşünülmüştür. Bununla birlikte bir çok firmada bu sistem farklı şekillerde uygulanmaktadır. Ülkemizde bu işi en iyi yapan ve kazanç bakımından da en kalitelisi olduğuna karar verdiğimiz forivia firmasının kazanç planını ve sıfır sermaye ile başlayarak nasıl yüksek gelirler elde edebileceğinizi, kısacası nasıl kendi işinizi kurabileceğinizi anlatacağız.

Unutmayın, bu bilgilerden sonra kendi işinizin patronu olarak aylık binlerce TL kazanabilirsiniz. Bu yüzden atlama yapmadan adım adım okumalısınız. Bu işteki ilk kuralımız SABIRdır. Sabretmeye bu işi öğrenme ile başlayın…

Forivia, İstanbul menşeili, yani tamamen Türk bir network marketing firmasıdır. Bu işe girdiğinizde otomatik olarak bizim ekibimize de katılmış olacak ve dilediğiniz zaman sorularınızı yöneltebileceksiniz. Ekibimizde zaten zorlama, sürekli rahatsız etme gibi bireyin özgürlüğünü kısıtlayan çalışmalar olmadığı için siz ne kadar isterseniz biz size o ölçüde destek olacağız. Bize göre kendi işinizi kurmanızdaki ilk kural, kendinizin bireysel eforu ile küçük de olsa bir başlangıç yapmasıdır. Sponsorunuzu arayarak bu işte ben de ciddi gelirler elde etmek istiyorum önerileriniz neler demeniz bile bizim için büyük bir başlangıçtır. Burada özetle anlatmak istediğimiz biraz sonra her ne kadar sistem ile ilgili bilgiler verecek olsak da güçlü ve kazanmayı istediğiniz sürece size yardıma hazır bekleyen lidelerinizin olduğu güvencesini fark etmenizdir. 

Forivia, takı ve aksesuar alanında Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip bir network marketing firmasıdır. Bununla birlikte proclin doğal ev temizlik serisi, bottega verde doğal kozmetik ve kişisel bakım grupları, moda ürünleri gibi bir çok kategoride hizmet sağlamaktadır. Yani işe girdiğinizde tek ürün grubu ile değil, bir çok farklı ürün grubu ile çalışacağınız için kazançlarınız da ciddi ölçüde artacaktır.

Az önce network marketing sistemlerinde üye yaparak yada ekip kurarak para kazanıldığından, kendi işinizin patronu olabileceğinizden bahsetmiştik. Söylediğimiz gibi bir çok firma burada farklı hesaplamalar yapmaktadır. Forivia’da bu sistem düzenlenirken ilk girenin değil, en çok çalışanın daha fazla kazanması, bununla birlikte kazançta bir sınır olmaması, yani limitsiz düzeyde kazanabilmeniz sağlanmak amacı ile özgün bir platfom oluşturulmuştur. Forivia’nın bu ekip prim kazancını aşağıdaki videodan seyrederek kolaylıkla anlayabilirsiniz.

 

Bu kazançlara ulaşmanız için tek yapmanız gereken hemen ÜCRETSİZ üye olmak.

FORİVİA ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLA

İŞE BAŞLANGIÇTA NELER YAPILMALI?

Forivia işine başladığınızda yapmanızı tavsiye ettiklerimizi sırası ile anlatmamız da bu işte sağlam temelli bir kazanç sistemi oluşturacaktır. Bu yüzden bu tavsiyeleri dikkate almanız kazançlarınızı doğrudan etkileyeceğini bilmelisiniz.

1- Üye olduğunuz anda artık siz de ekibimizin bir parçasısınız. Bu yüzden ilk olarak sponsorunuzla tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Sisteme üye olduğunuz anda gelen SMS’de zaten sponsorunuza ait cep telefonu numarasına ulaşacaksınız. Ayrıca kayıttan sonra ekranda da bu numarayı göreceksiniz. Bunlar haricinde sponsorunuzun cep numarasına sisteme giriş yaptığınızda sağ üst köşedeki HESABIM bölümündeki KİŞİSEL BİLGİLERİM linkini tıkladığınızda da en altta görebileceksiniz. Yani sponsorunuza kolaylıkla ulaşmanız için bir çok şekilde bu numaraya ulaşabilirsiniz. Sponsorunuza ben Forivia’ya yeni üye oldum ismim bu, sponsorum olarak siz görünüyorsunuz dediğiniz an zaten sponsorunuz size gerekli tüm bilgileri aktarmaya başlayacaktır.

2- İlk siparişinizi verin. Satış da yapacak olsanız, ekip de kuracak olsanız sistem ürünlerini az da olsa tanımanızın büyük katkısı olacaktır. Önerdiğimiz sipariş şekli, ev temizlik ürünlerinden bazıları ki 3lü pro set ve 5li eko set önerimiz, bunun dışında bottega verde kozmetik ve kişisel bakım serisinden dilediğiniz ürünler, bir kaç tane de takı-aksesuar ürünü sepetinize atarak ilk siparişinizi vermenizin büyük faydası olacaktır. Ürünleri kendiniz kullandığınızda tavsiye etmeniz de kolaylaşacaktır. Forivia’nın hoşgeldin programı ile çok daha hızlı işe adapte olabilirsiniz. Hoş geldin programının detayları için BURAYI TIKLAYIN.

3- Sistem kısa iş planı sunumunu seyredin. Aşağıda bu iş planı sunumunu seyredebilirsiniz:

 

4- Katalogunuzu sabırla bekleyin. 1 hafta içinde katalog elinize ulaşmazsa MUTLAKA sponsorunuzu arayarak bildirin. Adres hatası yada kargo ile ilgili problem oluşmuşsa sponsorunuz bu sorunu gidermek için harekete geçecektir.

5- Evde kendi işini kurmak isteyenler ürünlerden bir kısmını kullanıp kalitesini test ettikten sonra artık işin sistemsel boyutunu öğrenebilir. Bu yüzden ekip prim kazancı eğitimini (yukarda yayınlamıştık) bir kaç kez seyredip öğrenin. Bunun ardından çevrenizden başlayarak sunumlar yapın. Kimseyi listenizden çıkarmayın. Kimlerin lider ruhlu olduğunu tahmin edemezsiniz. Belki o yapmaz dediğiniz kişi bu işte sizi Elmas Liderlik seviyesine çıkaracak kişi olabilir.

6- Forivia referans link sistemi ile facebooktan bile kolaylıkla üye yapabilmektesiniz. Sponsorunuzdan facebook, blog yada referans linkini kullanarak nasıl üye yapabileceğinizi öğrenin. Sponsorunuz size tüm teknikleri ileterek çok daha fazla üyeye sahip olmanızı öğretecektir. Bununla birlikte yeni üyelerinizle nasıl ilgilenmeniz gerektiğini de sponsorunuza sorduğunuzda aktiflik oranı çok yüksek bir ekibiniz olacağı için kısa sürede çok daha yüksek kariyer seviyelerine ulaşacaksınız.

HÂLÂ ÜYE OLMADINIZ MI? ÜCRETSİZ ÜYELİK AVANTAJINDAN HEMEN YARARLANIN!

FORİVİA ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLA