piaff-urun-gruplari

Piaff Networking ürün grupları, katalogla satış yapıp para kazanabileceğiniz güvenilir ve kaliteli Anıl Grup markalarından oluşmaktadır. Piaff’ın özel olarak ürettirdiği ürünler dışında özellikle moda alanında ve en fazla dikkat çeken iç giyim ürün grupları ile ilgili detaylı bilgiye makalemizin devamında ulaşabileceksiniz.

Piaff Networking her 3 ayda 1 kez yeni katalog çıkarmakta ve temsilcilerine katalog fiyatından %30-%40 kâr marjı ile çalışarak aile bütçelerine ciddi katkıda bulunma fırsatı sunmaktadır. Eylül 2016’da çıkardığı yeni katalog sayı 12 ile ürün çeşitliliğini ve sayfa sayısını da arttırdığı dikkatini çeken piaff networking, katalogla satışta ciddi bir gelişim kaydederek temsilcilerine güvenilir ürünler ile risksiz bir iş fırsatı sunmakta.

Piaff networking ürünleri içinde en çok dikkat çeken ürün grubu, 36 yıllık deneyimin gücü ile Anıl iç giyim ürünleri. Bir Anıl markası olan Piaff Networking, gecelik, bistüyer, pijama takımları, bay bayan çocuk moda ürünleri ile kalite tesadüf değildir ilkesini benimseyen ürün gruplarını bünyesinde taşımaktadır. Ayrıca kendi markası ile ürettirdiği bir çok tekstil ürünü de Piaff Katalogunda sizleri bekliyor.

Piaff Networking Ürün Grupları:

BAYAN: Sütyen, sütyen takım, külot, şort, babydol, badi, gecelik, korse, tayt, çorap, bluz, atlet takım, koton penye takım, büstiyer, kombinesyon, jartiyer, pijama, eşofman, tesettür, tunik ürün gruplarından oluşmaktadır.

ERKEK: T-shirt, atlet, külot, eşofman, pijama, çorap ürün gruplarından oluşmaktadır.

ÇOCUK: Atlet, külot, eşofman, pijama, bebek takımları ürün gruplarından oluşmaktadır.

EV TEKSTİLİ: Banyo aksesuarları, yatak odası takımı ürün gruplarından oluşmaktadır.

Ayrıca piaff networking sürekli yenilik çalışmaları ile her geçen gün ürün çeşitliliğini artırıcı çalışmalar yapmakta ve kataloglarını zenginleştirmektedir. Bu süreçte sürekli olarak liderlerinin taleplerini değerlendirmesi ile de temsilcilerine verdiği değeri göstermektedir.

 

Siz de hemen Piaff Networking ailesine katılarak kaliteli ürün gruplarını ortalama %30-%40 indirimli alabilir, yada katalogtan satış yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLA!

üye ol