modellife üyelik
 • Piaff Networking
  Piaff Networking
  Piaff Networking bayanlara evde kendi işinin patronu olma fırsatı sunuyor.
 • Evde Kendi İşinizi Kurun
  Evde Kendi İşinizi Kurun
 • Forivia ile Kendi İşinin Patronu Ol
  Forivia ile Kendi İşinin Patronu Ol
 • Ürünlerimiz Kategorimizi İnceleyin
  Ürünlerimiz Kategorimizi İnceleyin
  Modellife ürünleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için ÜRÜNLERİMİZ kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

ÜYE OL

Kazanmaya başlamak için son bir adımınız kaldı. Piaff Networking firmasına ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Üyelik işlemi sırasında Piaff Networking genel merkez sitesine yönlendirileceksiniz. Bu işlemle bilgi güvenliğiniz sağlanmış olacak. Yani formunuz direkt firmaya bildirilecektir. 3. kişi ile paylaşılmayacaktır… Aşağıdaki adımları uyguladığınızda ekibimize katılarak ücretsiz eğitimlerimizden ve ekibimize özel kampanyalardan yararlanabileceksiniz…

 

1. ADIM: BURAYI TIKLAYIN VE PİAFF NETWORKİNG GENEL MERKEZ SİTESİNE ULAŞIN

 

2. ADIM: PİAFF NETWORKİNG sitesine aşağıdaki resimdeki gibi ulaşmış olacaksınız. Aşağıdaki resimdeki gibi gösterilen sağ üst köşedeki ÜYE OL linkini tıklayınız.

1

 

 

3. Adım: Açılan formda sponsor alanında sponsorunuzun ismi yazacaktır. ( Örneğin AHMET İSPİR). Bu sayede ekibimizin özel kampanyalarından ve ücretsiz eğitimlerinden faydalanabileceksiniz. Formu doldurduktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi önce üyelik sözleşmesini kabul ediyorum alanını, daha sonra kayıt ol butonunu tıkladığınızda üyelik kaydınız tamamlanmış olacaktır.

2

 

 

Piaff Networking firması ve üyelikle ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Tamamen ücretsiz üye olabileceğiniz bu sistemde dilediğiniz kadar çalışın, dilediğiniz kadar kazanın. Çalışmalarınızı ve kazancınızı siz belirliyorsunuz. Ekibimiz ise kazancınızı katlamanız için özel kampanyalar yapmakta ve sistemden daha fazla kazanmanızı sağlamak için çalışmaktadır…

 

http://www.modellife.com.tr/u-41516